eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Novi radovi budućih stolara

17.11.2022.  -  Napisala  Iskra Petak

Već smo u više navrata objavljivali i pohvaljivali naše učenike, buduće stolare, koji svakodnevno rade na izradi novih predmeta kojima obogaćujemo i uljepšavamo školske prostore, ali i okoliš škole. Uz mnoge uporabne predmete koje izrađuju u suradnji s učenicima strojarskih smjerova te Učeničkom zadrugom "Sonščica", naši su stolari ovih dana ispred glavnog ulaza u školu postavili prigodnu drvenu kućicu koju su uz pomoć majstora Tomice Sankovića izradili prema vlastitoj ideji kako bi nam uljepšali nadolazeće blagdane. Kućicu slobodno razgledate i uživate u radu naših učenika!

 

Pročitano 524 puta

Back to top