Prvi dan nastave za učenike prvih razreda i posjet člana mentorske skupine za eksperimentalni program „Škola za život“

28.08.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

U ponedjeljak 3. rujna 2018. godine prvi dan nastave u novoj školskoj godini za sve učenike prvih razreda Srednje škole Ivanec započinjemo dočekom i sastankom u školskom amfiteatru s početkom u 9 sati.

Srednja škola Ivanec jedna je od 72 škole koja će od ove školske godine provoditi obrazovanje po novom programu "Škola za život" u programima opće gimnazije i ekonomske škole, koji se provodi u sklopu kurikularne reforme. Stoga će na upoznavanju s učenicima prvih razreda prisustvovati i jedan od članova mentorske radne skupine iz Ministarstva znanosti i obrazovanja koji će učenicima, roditeljima i nastavnicima dati dodatne informacije za početak nove školske godine.

Sigurni smo da će biti mnogo novih informacija i pitanja, stoga pozivamo i roditelje učenika prvih razreda opće gimnazije i ekonomske škole da nam se pridruže prvog dana nastave u novoj školskoj godini!