Smotra Sveučilišta u Zagrebu od 9. do 11. studenoga 2023. na Zagrebačkom velesajmu

07.11.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

Smotra Sveučilišta u Zagrebu će se ove godine održati od 9. do 11. studenoga 2023. u Kongresnoj dvorani Zagrebačkoga velesajma, Avenija Dubrovnik 15. (Ulaz uz Gastro Globus).

Termin održavanja Smotre usklađen je s terminom održavanja sajma knjiga Interliber kako bi svi učenici mogli posjetiti oba sajma. Kako je naš odlazak na Interliber zakazan za petak, donosimo vam i program predstavljanja fakulteta za taj dan. Nadamo se da ćete posjetiti Smotru i informirati se o daljnjem nastavku školovanja, bilo da ste maturanti, ili učenici nižih razreda.

Sve detalje i nove informacije pratite na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu i podstranici Smotre http://smotra.unizg.hr/ koja će služiti kao središnje mjesto za informiranje maturanata, potencijalnih budućih studenata Sveučilišta u Zagrebu.

smotra 2023 program petak final 002