Zahtjev za izdavanje duplikata/prijepisa svjedodžbi - upute o izdavanju

12.10.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

Poštovani!

Zahtjevi za izdavanje duplikata/prijepisa svjedodžbi predaju se, a duplikati/prijepisi se preuzimaju, u učeničkoj referadi radnim danom od 10:00 do 14:00 sati. Zahtjev za izdavanje (za bivše učenike) možete preuzeti u privitku.

Odlukom Školskog odbora Srednje škole Ivanec izrada duplikata svjedodžbe naplaćuje se 16,00 € (odluka u privitku).

Sredstva je potrebno uplatiti na račun škole:

IBAN: HR2023600001102703479, Poziv na broj: upisati svoj OIB

Opis: Uplata za duplikat svjedodžbe

Duplikat se izdaje najkasnije u roku od 15 dana od dana uredno podnesenog zahtjeva (obrazac dostupan u privitku i na web stranici www.ss-ivanec.hr u izborniku Dokumenti - Obrasci ) i nakon podnesenog dokaza o uplati.

Ovisno o količini preostalog posla, duplikat/prijepis možete najranije dobiti idući dan od upućivanja zahtjeva.

Osobe koje nisu u mogućnosti osobno zatražiti ili doći po duplikat/prijepis svjedodžbe trebaju osobi koja će podići duplikat/prijepis dati ovjerenu punomoć.

Za dodatne informacije obratite se administratoru na broj telefona 042 782 344 (8)  ili na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Duplikate svjedodžbi i/ili potvrda o položenim ispitima državne mature izdaje Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja.