Konačni popis i korekcije udžbenika za 1. razrede nakon upisa

14.07.2023.  -  Napisao/la  Davor

Kako je dana 13.7.2023. završio upis učenika u 1. razred, finalizirani su odabiri udžbenika za strane jezike i izborne predmete.

U nastavku su napisane promjene i ažuriranja:

• u 1. razredu gimnazije, učenici kojima je njemački jezik 2. strani jezik, koristit će se udžbenik: SCHRITTE INTERNATIONAL NEU 3 (udžbenik i radna bilježnica), nakladnika Ljevak
  • u 1. razredu gimnazije, učenici kojima je engleski jezik 2. strani jezik, koristit će se udžbenik: SOLUTIONS THIRD EDITION PRE-INTERMEDIATE (udžbenik i radna bilježnica), Oxford University Press
  • u 1. razredu ekonomista, učenici nabavljaju udžbenike za izborne predmete prema svojem odabiru na upisima (ili Globalno poslovno okružje ili Obiteljski posao, nakladnika Školska knjiga)

Navedene promjene su upisane i u postojeće tablice s popisom udžbenika.

Napominjemo kako je za strane jezike potrebno imati nove (neispunjene) materijale.