Upisi u Centre izvrsnosti Varaždinske županije

07.09.2022.  -  Napisala  Iskra Petak

Ovogodišnji upisi učenika u Centre izvrsnosti Varaždinske županije od ove će se školske godine provoditi elektronički, putem prijavnog obrasca u razdoblju od 12. do 25. rujna 2022., a link na obrazac, koji će biti aktivan od 12.9., biti će na mrežnim stranicama Centra https://www.civz.hr/ . Testiranje prijavljenih učenika provodit će se u razdoblju od 1. do 8. listopada, o čemu će prijavljeni učenici dobiti obavijest.

Detaljne opise programa i radionica koje se izvode u Centrima možete pročitati u brošuri iz privitka, odnosno na navedenim web stranicama Centra izvrsnosti Varaždinske županije.

Dan otvorenih vrata Centara izvrsnosti Varaždinske županije održat će se 17.9.2022. u vremenu od 9 do 12 sati kada zainteresirani učenici i njihovi roditelji mogu u razgovoru s voditeljima i mentorima dobiti sve odgovore vezane uz programe i rad u Centru.