Svjedodžbe i potvrde o položenim ispitima državne mature

15.07.2022.  -  Napisala  Iskra Petak

Drage maturantice i maturanti,

nakon privremenih rezultata i prigovora (još nisu svi riješeni), u ponedjeljak 18.7.2022. u 12:00 sati je objava konačnih rezultata. To znači da do 11:59 možete još mijenjeti ili dodavati studijske programe, no budite oprezni i nemojte baš čekati zadnji trenutak za izmjene. Pretpostavljam da ste taj dio odradili i sad samo još čekate upise.

U srijedu 20.7.2022. u vremenu od 9:00 do 12:00 sati moći ćete podići svoje svjedodžbe i potvrde o položenim ispitima državne mature u čitaonici. Svjedodžbe i potvrde možete podići isključivo vi osobno. Za one učenike koji ne mogu doći u navedenom vremenu, dokumenti će biti u učeničkoj referadi i moći će ih preuzeti osobno uz predočenje osobne iskaznice radnim danom od 8:00 do 12:00 sati.

Ispitna koordinatorica Marica Dolenec-Jurinić, prof.