Obavijest o odabiru stranih jezika i izbornih predmeta te pripadajućih udžbenika u 1. razredima

16.07.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Obavještavamo vas da su po završetku odabira izbornih predmeta i stranih jezika prilikom upisa u 1. razrede odabrani sljedeći strani jezici i izborni predmeti s pripadajućim udžbenicima:

• GIMNAZIJA (drugi strani jezici učit će se na naprednoj razini) - ukoliko je drugi strani jezik Engleski (napredni), učenici kupuju udžbenik i radnu bilježnicu SOLUTIONS THIRD EDITION PRE-INTERMEDIATE; ukoliko je drugi strani jezik Njemački (napredni), učenici kupuju udžbenik i radnu bilježnicu SCHRITTE INTERNATIONAL NEU 3.

• EKONOMSKA ŠKOLA  - provodit će se oba izborna predmeta ovisno o izboru učenika prilikom upisa. Učenici kupuju samo udžbenik za izborni predmet koji su odabrali (Obiteljski posao ili Globalno poslovno okruženje).

• PRODAVAČ - odabran izborni predmet KREATIVNOST U POSLOVANJU s pripadajućim udžbenikom i radnom bilježnicom Kreativnost u poslovanju (nije potrebno kupovati udžbenik Ekologija i održivi razvoj).