eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

"Znanstvenik u meni" - glasujte za naše učenice

05.03.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

Završile su prijave za natjecanje u komunikaciji znanosti "Znanstvenik u meni" u kojem imamo natjecatelje u komunikacijskim kategorijama u dva znanstvena područja - kemiji i biologiji.

U području kemije, uz mentorstvo prof. Renate Vlaisavljević, okušale su se Viktorija Kelemen i Ivana Fulir koje su izradile "Lava lampu" . U kategoriji biomed o invazivnim vrstama govori Daria Vusić pod mentorstvom prof. Filipa Martineza.

Javno glasovanje otvoreno je do 7. ožujka 2021. u 13:00 sati. Glasovati možete za do pet radova iz komunikacijskih kategorija i za do pet radova iz kategorije Originalni istraživački rad. Stoga na poveznicama pogledajte video radove koje su naše učenice snimile i podržite ih kako bi ušle u završnicu natjecanja!

Pročitano 209 puta

Back to top