Festival matematike 2018.

10.04.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Velika smotra matematičkog znanja, vještina, stvaralaštva, kreativnosti i inovativnosti učenica i učenika osnovnih i srednjih škola, Festival matematike, održana je 5. travnja u Gospodarskoj školi.

I ove je godine velik broj naših učenika sudjelovao na Festivalu matematike te su ostvarili zapažene rezultate.

U pojedinačnoj kategoriji natjecali su se Benyamin Taourirt koji je zauzeo 2. mjesto (mentorica Marica Dolenec-Jurinić, prof.) i Mihael Rodek koji je zauzeo 7. mjesto (mentorica Marina Kušen, prof.). U ekipnim natjecanjima, Školu su predstavljale 3 ekipe: na 10. je mjestu ekipa koji čine Benyamin Taourirt, Mihael Rodek, Hrvoje Smontara i Anja Peharda (mentorica Dubravka Držaić-Taourirt, prof.), na 24. ekipa koju čine Marija Maček, Daria Šambar, Luka Friščić i Klara Zebec (mentorica mentorica Marina Kušen, prof.), a na 29. mjestu ekipa u sastavu: Dominik Bek, Melani Biškup, Matija Mavrek i David Paska ((mentorica Marica Dolenec-Jurinić, prof.).

Čestitamo!