Rezultati županijskog natjecanja iz geografije

02.03.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

U četvrtak 1. ožujka u varaždinskoj Drugoj gimnaziji održalo se županijsko natjecanje iz geografije na kojemu je sudjelovalo čak 17 naših učenika koji su se vratili s doista izvrsnim rezultatima!

U kategoriji prvih razreda na 4. su mjestu Benjamin Maloić i Klara Zebec, a na 9. mjestu Maša Krtanjek i Anja Peharda.  U kategoriji drugih razreda na 4. mjestu je Hrvoje Smontara, na 6. Luka Friščić, a Amanda Pernek je na 12. mjestu. U kategoriji trećih razreda na 7. je mjestu Veronika Žunar, na 8. Matej Đurin, na 11. Paola Gregur, a na 16. Dominik Bek. Svima njima je mentorica Dubravka Kutnjak, prof.

U kategoriji četvrtih razreda 2. mjesto je zauzeo Matija Mavrek (mentorica Dubravka Kutnjak, prof.), 3. Ana Jagić, 4. Kristijano Roginek (mentorica Mihaela Maček, prof.), 7. mjesto Marija Maček (mentorica Dubravka Kutnjak, prof.), 10. mjesto Petar Cikač i 11. mjesto Marko Pečatnik (mentorica Marjana Šambar, prof.).

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama!