Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/616

Terenska nastava u Zagrebu uz Nikolu Teslu i Aidu

20.02.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Četvrtak 15. veljače bio je idealan dan za poslijepodnevnu terensku nastavu u sunčanom Zagrebu. Učenici gimnazijskog usmjerenja su u organizaciji profesorica matematike, fizike i glazbene umjetnosti najprije posjetili multimedijalnu izložbu "Nikola Tesla: Mind from the Future", a zatim su, nakon slobodnog vremena u GK Komedija odgledali mjuzikl Aida.

U Meštrovićevom paviljonu učenici su pod stručnim vodstvom čuli cijelu priču o velikom Tesli kao jednom od najvećih svjetskih izumitelja, čovjeku koji je izmislio 20. stoljeće, zasigurno najpoznatijem i najutjecajnijem znanstveniku s naših prostora u svijetu. Na izložbi je Tesla predstavljen ne samo kao genijalni znanstvenik, nego primarno kao veliki umjetnik.

U Gradskom kazalištu Komedija učenici su uživali u ponovno postavljenom mjuziklu Aida. Zahvaljujući iznimnim glasovnim, ali i glumačkim umijećima glumaca-pjevača te odlično ispričanoj ljubavnoj priči popularnog mjuzikla, svi su se kućama vratili puni dojmova.

{gallery}616{/gallery}