Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/607

Ljubavna pošta povodom Valentinova

14.02.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Ljubavna pošta za Valentinovo već je postala tradicija naše škole.

U organizaciji 4.G2 razreda i ove su godine po školi bile postavljene prigodne kutije u koje su naši učenici ubacivali pisamca i poruke za svoje simpatije i prijatelje te im time pokazali koliko su im dragi. Kutije su se u dva dana poprilično napunile tako da su školski poštari imali pune ruke posla sa sortiranjem i raznošenjem pošte!

Nadamo se da ste svi sretni zbog dobivenih poruka te da je i ovo Valentinovo dobilo smisao u voljenju i poštivanju svojih školskih kolega.

{gallery}607{/gallery}