Učenici pogledali film Čudo

23.01.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Pred sam kraj prvog obrazovnog razdoblja, više od 350 naših učenika i njihovih nastavnika u dva su navrata u potpunosti ispunila prostor Kina Ivanec.

Suradnja s ivanečkim Kinom i ovoga se puta pokazala vrlo dobrom za terensku nastavu naših učenika koji su u predblagdansko vrijeme dobili priliku pogledati film Čudo čija je je priča temeljena na bestseleru New York Timesa, a govori o dječaku s teškim genetskim poremećajem koji se s 10 godina prvi put uključuje u školu. Ova topla i dirljiva priča puna ljudskosti i nade opisuje dječakov put prilagodbe, suočavanja s vršnjacima i nastavnicima te nas uči kako se izboriti za sebe i biti prihvaćen iako si drugačiji.

Puni emocija i dojmova, učenici su se i ovoga puta, gledajući filma Čudo, mogli uvjeriti u važnost i snagu prijateljstva, hrabrosti i ljubaznosti.

Pročitano 1909 puta