Maškare u našoj školi

17.02.2016.  -  Napisao/la  Lidija Kozina

Maškare su se i ove godine "dostojno" obilježile u našoj školi. Teletubbiesi, fratri, kuhari, mlade dame, spavači, ostavljena mladenka, Mišo Kovač, princeze, raznorazni pacijenti, političari, Adam i Eva, nogometašice, berači grožđa, čak i jedan crnac i još mnogo manje i više čudnih, ali izrazito kretivnih "likova" šetalo je u utorak, 9. veljače Srednjom školom Ivanec.

U sportskoj su se dvorani svima predstavili, a ocjenjivački žiri (prof. Bajsić, Maček i Fodrek) je imao tešku i nezahvalnu zadaću da između mnoštva odabere tri najbolje maske. Na kraju je ipak odlučeno da treća nagrada ide Adamu i Evi (Antonija i Paula, 4.g1), druga 4.g2 koji su se upravo vratili s berbe grožđa, a prvo je mjesto osvojio 3.g2 razred kojeg je predvodila "predsjednica Grabar-Kitarović i HDZ-ov predsjednik Karamarko"  (Ivana i Mislav) sa skupinom zaštitara i njihovih pobornika.

Pohvale učenicima na domišljatosti i kreativnosti te lijepom ponašanju tijekom čitavog dana. Dogodine opet, zar ne?

P.S. Fotografije možete pogledati u foto-galeriji (zahvale Ivanu Jurenu na ustupljenim fotografijama)!