Rezultati natjecanja Best in English

16.01.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Natjecanju Best in English održanom 30.11.2017. pristupio je 51 učenik naše škole. Informaciju o broju postignutih bodova učenici su dobili odmah po završetku ispita, a krajem prosinca objavljene su tablice sa zbirnim rezultatima. Učenici su na vlastite email adrese dobili podatke o svom plasmanu, a na web stranici Best in English objavljena je tablica ukupnog poretka.

Ove godine natjecanju je pristupilo više od 17 000 učenika iz cijelog svijeta, iz ukupno 730 škola. Naša škola plasirala se na 141. mjesto zahvaljujući rezultatima 10 najboljih učenika.

Najbolje rezultate postigao je Fran Geček, učenik 4.G3 razreda, koji je 130. na ljestvici ukupnog poretka. Među 10 najboljih u našoj školi su i Teo Prekrit (4.G1), Lana Srednoselec (3.G2), Benjamin Maloić (1.G2), Tino Butko (3.G3), Roland Končevski (3.G2), Antonija Grabar (3.G3), Lana Brezovec (4.G1), Marta Strmečki (2.G1) i Dino Koranić (3.G2).

Čestitamo njima, ali i svim ostalim učenicima koji su sudjelovali na natjecanju te također postigli vrlo dobre rezultate. Nadamo se da će učenici na navedenom natjecanju sudjelovati i iduće godine u još većem broju.

Mirna Bajsić, prof. engleskog jezika