Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/563

Detektivska Večer matematike

14.12.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

U vedrom raspoloženju i natjecateljskom ozračju, 7. se prosinca u našoj školi po treći put održala Večer matematike. Sudjelovala su 53 učenika od 1. do 4. razreda. Podijeljeni u grupe po 6 učenika rješavali su slučajeve i otkrivali sumnjivce u igri MATH CSI SŠ Ivanec. Istragu su koordinirale profesorice Marica Dolenec-Jurinić i Dubravka Držaić-Taourirt, a podršku im je pružala i pedagoginja škole, Nadica Levanić.

Pet najuspješnijih ekipa odmjerilo je „snage˝ u Kvizu kroz 10 matematičkih kategorija kroz koji ih je vodila profesorica Marina Kušen.

Svi sudionici zasluženo su nagrađeni slatkim, prigodnim poklonima.

Aktiv matematičara

{gallery}563{/gallery}