Održan II. okrugli stol našeg EU projekta SMUN u Šibeniku

12.10.2015.  -  Napisala  Iskra Petak

U srijedu, 07.listopada je u Ekonomskoj školi Šibenik održan II. okrugli stol EU projekta SMUN. Naime, Srednja škola Ivanec je nositelj projekta SMUN dok je partner na projektu Ekonomska škola Šibenik.

Projekt SMUN se provodi u sklopu srednjoškolskog obrazovanja za smjer Ekonomist, a njegov glavni cilj je uvesti suvremene metode u nastavu kako bi u konačnici učenici stekli praktične kompetencije te time osigurali veću konkurentnost na tržištu rada, dok istovremeno projekt utječe na jačanje kapaciteta ustanova strukovnog obrazovanja.

Projekt SMUN se provodi u sklopu Operativnog programa „Razvoj ljudskih potencijala 2007. – 2013.“ iz sredstava Europskog socijalnog fonda. Za provedbu projekta iz Europskog socijalnog fonda osigurano je 1.514.150,04 kuna bespovratnih sredstava. Udio EU financiranja iznosi 100%.

logo smun logo fondovi logo esf euflag