Lucija i Ivan - dobitnici Rotaryjeve nagrade za izvrsnost i postignuća u 2016. godini

17.05.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

15. svibnja u Hrvatskom narodnom kazalištu u Varaždinu upriličena je svečana dodjela nagrada za osobe koji su u 2016. godini ostvarili iznimna postignuća.

Rotary Club Varaždin već dvanaestu godinu zaredom provodi jedinstvenu akciju "Godišnja nagrada za izvrsnost" čiji je cilj prepoznavanje i poticanje izvrsnosti u društvu. Nagrade su novčane, a pojedince predlažu institucije pa su tako ove godine, na prijedlog mentora i razrednika te uz potporu Nastavničkog vijeća iz naše škole za dobivanje ove nagrade bili predloženi Lucija Vusić i Ivan Juren. Lucija i Ivan su tijekom svojeg četverogodišnje srednjoškolskog obrazovanja bili iznimno uspješni učenici, postizali su zapažene razultate na državnim natjecanjima, bili uključeni u mnogobrojne izvannastavne aktivnosti i grupe, pokazivali natprosječnu nadarenost, marljivost i odgovornost, stoga su Rotaryjeve nagrade sigurno stigle u prave ruke.

Čestitamo!