Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/424

Počelo je, počelo - naši maturanti!

16.05.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Zadnji tjedan nastave za učenike završnih razreda već je tu, kao što možemo vidjeti i čuti po hodnicima škole i cijelom gradu. Naši su maturanti i ove godine pokazali da njihova mašta nema granica te su nas iznenadili lijepim i domišljatim kostimima, a sada nam samo preostaje da u petak, 19. svibnja dođemo u dvoranu u 18 sati i vidimo što su nam pripremili u svom oproštajnom programu. Program donosimo u privitku, a u foto-galeriji možete vidjeti fotografije koje je snimio gospodin Zvonko Lončar s portala Varaždinski.hr. Naime, učenici su fotografirani za nagradni natječaj kojeg zajedno organiziraju portali Međimurski.hr i Varaždinski.hr na čijim će Facebook stranicama fotografije biti objavljene te će se glasati za najbolji maturantski razred. Razrede koji osvoje najviše "lajkova" očekuju vrijedne nagrade (najbolji maturantski razred osvojit će adrenalinski dan u Accredo centru u Zasadbregu, tu su još i ulaznice za koncerte, novčane nagrade, itd.). Zato pratite njihove stranice i glasajte za naše maturante!

{gallery}424{/gallery}