Košarkaši izborili finale

28.03.2017.  -  Napisao/la  Davor

Izvrsni rezultati stigli su nam i s polufinalnog natjecanja košarkaša srednjih škola koje je održano u Križevcima gdje su naši dečki predvođeni trenerom Predragom Putarom izborili prolazak u finalno natjecanje! Matija Pečevski, Alen Sanković, Leonardo Matuza, Petar Višić, Toni Višić, Matija Kukec, Luka Putar, Leon Kušinec, Marko Bregović, Kruno Smontara i Karlo Zidar pokazali su odličnu igru te bili pohvaljeni i od profesora Ante Tomasa, organizatora natjecanja i jednog od najboljih hrvatskih košarkaških trenera, koji je turnir ocijenio vrlo jakim, a nastup naših košarkaša odličnim.

U natjecanju su nastupile Gimnazija Petra Preradovića iz Virovitice, kao predstavnik Virovitičko-podravske županije,  Ekonomska i trgovačka škola iz Čakovca, kao predstavnik Međimurske županije, Gimnazija Fran Galović iz Koprivnice, kao predstavnik Koprivničko-križevačke županije, te Srednja škola Ivanec, kao predstavnik Varaždinske županije.

Nakon pobjede protiv Koprivnice u prvoj utakmici (52:46) te pobjede u finalu protiv gimnazije Petra Preradovića iz Virovitice (45:28), košarkaška momčad  Srednje škole Ivanec osvojila je križevački turnir i izborila nastup na završnom turniru šest najboljih srednjih škola u košarci, a taj će se održati krajem travnja u Poreču.

Čestitamo!