Sportske vijesti: Janja Čanjevac i dalje odlična u ženskoj U-17 nogometnoj reprezentaciji

21.10.2016.  -  Napisala  Iskra Petak

O Janji Čanjevac, učenici 2.E razreda već smo pisali kada je dobila poziv za igranje u ženskoj U-17 nogometnoj reperezentaciji Hrvatske.

Ova mlada, perspektivna nogometašica igra u ŽNK Dinamo, a svojim zalaganjem i predanošću sportu postiže doista zavidne rezultate pritom ne zanemarujući i brojne školske obaveze. Ovo je ljeto boravila u ljetnim kampovima za nogometašice u Sv. Martinu na Muri i u Sarajevu gdje se intenzivno pripremala za sportske obaveze u reprezentaciji. Od 10. do 15. listopada Janja je s reprezentacijom bila u škotskom gradu Edinburghu gdje su se igrale kvalifikacije za Europsko prvenstvo. Naša je reprezentacija igrala sa Škotskom, Francuskom i Kazahstanom. Iako su na kvalifikacijama za EP djevojke uspjele izboriti samo jednu pobjedu te su time završile daljnje natjecanje na trećem mjestu s tri osvojena boda, Janja i dalje s jednakim žarom igra i uživa u svakom novom treningu.

Bravo, Janja!