eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Lijepa iskustva učenika s razmjene u Italiji

28.03.2024.  -  Napisala  Iskra Petak

Učenici naše škole prošli su tjedan imali nezaboravno iskustvo sudjelovanja u razmjeni u prekrasnoj Italiji! Ova prilika nije samo pružila dragocjeno akademsko iskustvo, već je i otvorila vrata dubljem razumijevanju kulture i tradicije zemlje koja ih je ugostila. Njihovo iskustvo nije samo obogaćeno učenjem u razredu, već i terenskim nastavama u pokrajini Puglia (Corato, Ruvo di Puglia, Terlizzi, Bari, Lecce, Polignano a Mare, Trani, Castel del Monte i Nacionalni park Alta Murgia) i druženjem s učenicima i zajednicom. Ponosni smo na naše učenike i radujemo se što su imali priliku sudjelovati u ovoj nezaboravnoj razmjeni kroz koju su upoznali divne ljude i stekli nove prijatelje.
I ostali učenici imat će priliku u novoj školskoj godini sudjelovati u razmjenama diljem Europe koje će biti financirane iz programa Erasmus+.

 

 

 

Pročitano 254 puta

Back to top