Maturantima uručene svjedodžbe

30.06.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

Svečanom podjelom svjedodžbi koja se održala u četvrtak 29. lipnja, naši su se maturanti oprostili od srednjoškolskog obrazovanja.

U ime svih maturanata, nastavnicima i roditeljima obratila se i zahvalila Lana Slavinec, učenica 4.G2 razreda koja je odlukom Nastavničkog vijeća Srednje škole Ivanec proglašena najboljom maturanticom ove generacije, dok im je ravnateljica mr.sc. Lidija Kozina poručila da vjeruje i ponosi se njima te da svoje snove pretvaraju u stvarnost.

Za prigodan glazbeni program zaslužan je zbor Srednje škole Ivanec s voditeljicom Martinom Jakšić Rodiger, vokali Ivana Kos, Petra Blaško i Valentina Strmečki, Robert Blum i Tin Petrinjak na gitari te Iva Frišćić koja je unijela i malo plesne čarolije u ovaj svečani događaj.

Još jednom čestitamo svim maturantima koji su uspješno priveli svoje srednjoškolsko obrazovanje kraju i želimo im mnogo uspjeha u budućnosti!