eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

"JEDINSTVENA" - izložba radova naših učenica

17.04.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

„JEDINSTVENA“ je naziv izložbi likovnih radova učenica Srednje škole Ivanec kojima smo obilježili Svjetski dan umjetnosti te Svjetski dan kreativnosti.

Tri jedinstvene i samozatajne mlade djevojke – Emili Kolačko, Petra Fištrek i Emili Jamnić po prvi su puta svoje radove pokazale javnosti te na današnjem otvorenju izložbi izmamile veliki pljesak i samo pozitivne komentare i pohvale.

Izložba 25 radova Petre Fištrek i Emili Jamnić postavljena je u holu naše škole te ju slobodno možete razgledati od 17. travnja do 5. svibnja 2023. godine. Istodobno, uz pomoć QR koda ili na poveznici https://bit.ly/41wi5cd možete razgledati i virtualnu izložbu u kojoj se nalazi ukupno 40 radova Emili Kolačko, Petre Fištrek i Emili Jamnić.

Obje izložbe postavila je knjižničarka Iskra Petak koja je učenicama zaželjela da im ova prva izložba bude samo prva stepenica u nove izazove i uspjehe, a ostale je učenike pozvala da i oni pokažu svoje skrivene talente na nekom od budućih događanja u Školi.

 

qr

 

Pročitano 687 puta

Back to top