eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Učenici sudjelovali na NUM-ovim radionicama

25.01.2023.  -  Napisala  Iskra Petak

Dio naših učenika prošli je tjedan sudjelovao na izuzetno zanimljivim radionicama u organizaciji Nezavisne udruge mladih Lepoglava. NUM Lepoglava sudjeluje u Erasmus+ projektu na temu integracije osoba s teškoćama, a njihovi partneri iz Malte, Cipra, Finske i Poljske su u nekoliko različitih radionica uključili naše učenike, pokazali im s kakvim teškoćama i predrasudama se te osobe svakodnevno susreću te na koji način im mogu pomoći barem u svojoj lokalnoj zajednici.

Vjerujemo da su se naši učenici još više osvijestili o problemima i zaprekama kojima su okružene osobe s teškoćama te da su ih ove zanimljive i edukativne radionice potaknule da se što prije uključe u aktivnosti lokalne zajednice kako bi im mogli pomoći. Također, iz NUM-a pozivaju sve mlade da im se priključe u njihovom radu, zajedništvu i aktivizmu za poticanje pozitivnih promjena u zajednici. Više o Udruzi možete pročitati na linku https://num.hr/o-nama/

 

 

Pročitano 556 puta

Back to top