Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Djevojkama bronca u futsalu

03.05.2016.  -  Napisala  Iskra Petak

U  Poreču se od 27. do 29. travnja održavalo Državno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske za školsku godinu 2015/16. Kao pobjednici regionalnih natjecanja Školu su predstavljale ženske ekipe u odbojci i futsalu te muška rukometna ekipa.

Futsal i odbojkaška ekipa prošle su skupinu i igrale polufinala, dok su rukometaši ‘zapeli’ u skupini i u konačnici osvojili 5. mjesto.

Nogometašice SŠ Ivanec su u polufinalu poražene od Sportske gimnazije Zagreb sa 0:3, a odbojkašice od Srednje škole Mate Balote iz Poreča sa 0:2 u setovima.

U utakmici za 3. mjesto i broncu nogometašice su pobijedile Poljoprivredno – prehrambenu školu Požega sa 3:2 nakon 1:1 na poluvremenu.

Odbojkašice su poražene od Gimnazije Matije Antuna Reljkovića iz Vinkovaca sa 0:2 u setovima i tako ostale bez medalje zauzevši 4. mjesto.