Rezultati školskog Natjecanja iz matematike

26.02.2021.  -  Napisala  Iskra Petak

U srijedu, 17. veljače 2021. godine u vremenu od 10:00 do 13:00 sati u našoj školi, kao i u ostatku Hrvatske, održano je školsko natjecanje iz matematike. Usprkos svim poteškoćama u realizaciji nastave zbog epidemiološke situacije, devetero učenika imalo je dovoljno motivacije pristupiti natjecanju. Tako se u rješavanju složenijih matematičkih zadataka okušalo četvero učenika 1. razreda, Alen Frketin, Ivan Erdec, Lovro Čehulić i Karlo Kotaršćak, jedna učenica 2. razreda, Ema Lonjak, i četvero učenika 4. razreda, Klara Zebec, Anja Peharda, Hrvoje Dubovečak i Benjamin Maloić.

Najbolje rezultate postigli su Alen Frketin i Klara Zebec koji će, prema prijedlogu županijskog povjerenstva, sudjelovati na županijskom natjecanju.

Čestitke svima !

Aktiv profesora matematike