Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1159

Rezultati proljetnog kola matematičkog natjecanja Mat-liga

21.02.2020.  -  Napisala  Iskra Petak

U srijedu 19.veljače 2020. godine, održano je proljetno kolo matematičkog natjecanja Mat-liga 2019./2020.

Nastavio se niz uspješnog sudjelovanja naših učenika u 3. kolu te lige te su učenice Anja Peharda i Klara Zebec kao ekipa br.1 u tom kolu osvojile 8. mjesto, a Leon Matuza i Vito Petrinjak , ekipa br.2, 19. mjesto. U ukupnom poretku nakon sva tri kola rezultati su još i bolji: ekipa 1 zauzela je 4. mjesto, a ekipa 2, 13. mjesto od 28 rangiranih škola iz cijele Hrvatske.

Čestitke ekipama na rezultatima!

Veselimo se posljednjem, 4. kolu, koje će se održati 6. svibnja 2020.

Dubravka Držaić-Taourirt, prof.

{gallery}1159{/gallery}