Učenici sva tri razreda stolarskog usmjerenja pod vodstvom majstora Tomice Sankovića u sklopu praktične nastave izradili su klackalicu koju su donirali Dječjem vrtiću "Ivančice". Na sveopće veselje mališana, klackalica je odmah isprobana. Mališani i ravnateljica Vrtića, gospođa Milena Golubić, zahvalili su se učenicima i dogovorili daljnju suradnju.

Izuzetno smo ponosni što se između 511 nagrađenih najuspješnijih odgojno-obrazovnih djelatnika u području obrazovanja u školskoj godini 2020./2021. našlo i ime Davora Fodreka, profesora informatike u Srednjoj školi Ivanec. Profesor Fodrek je ovo priznanje Ministarstva znanosti i obrazovanja primio već drugu godinu zaredom što svjedoči njegovom kvalitetnom radu s učenicima, kolegama te njegovom izuzetnom doprinosu ne samo odgojno-obrazovnom sustavu, nego i kvaliteti rada i života u našoj školi.

Iskrene čestitke profesoru Fodreku!

Stranica 1 od 88