Promotivni roditeljski sastanak

17.10.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Promotivni roditeljski sastanak za prve razrede u sklopu eksperimentalnog programa "Škola za život" održat će se u utorak, 23. listopada 2018. u 17 sati u amfiteatru Srednje škole Ivanec.

Jedan od procesa koji omogućava provedbu eksperimentalnog programa su i posjeti članova radnih skupina u svrhu informiranja roditelja o eksperimentalnom programu. Stoga će tijekom sastanka članice radnih skupina, gospođe Nataša Sajko i Žaklin Lukša upoznati roditelje i nastavnike sa načinom i ciljevima provedbe eksperimentalnog programa “Škola za život“. Prisutni će doznati mnogo važnih informacija o provedbi eksperimentalnog programa te će moći postaviti pitanja, stoga vas molimo da se odazovete u što većem broju.