Poziv za uvođenje u vojnu evidenciju

15.03.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Ministarstvo obrane Republike Hrvatske, Područni odsjek za poslove obrane Varaždin, uputilo je Školi dopis s pozivom za uvođenje u vojnu evidenciju. Pozivu su dužne odazvati se sve muške osobe, hrvatski državljani, rođeni 2000. godine i starijih godišta koji do sada nisu uvedeni u vojnu evidenciju.

Uvođenje u vojnu evidenciju za naše učenike obavljat će se u amfiteatru Srednje škole Ivanec 22. i 23.3.2018. godine od 10 do 14 sati (za novake iz područja Ivanca i Lepoglave - općine Bednja, Donja Voća, Klenovnik i Maruševec).

Pozvane osobe dužne su se odazvati (eventualnu spriječenost opravdati osobno ili putem roditelja ili članova uže obitelji Područnom odsjeku za poslove obrane Varaždin na telefon 042/311-985) te su obavezne predočiti osobnu iskaznicu ili domovnicu i OIB.