Poziv na PAINT&PI kreativnu radionicu

08.03.2024.  -  Napisala  Iskra Petak

U četvrtak 14. ožujka obilježit ćemo Svjetski dan matematike koji se obilježava 6.3. i Dan broja PI koji se slavi baš taj dan, 14.3.

Ideja je da svi zainteresirani učenici (bilo koji smjer iz bilo kojeg razreda) koji vole umjetnost i matematiku taj dan sudjeluju u kreativnoj radionici  PAINT&PI  u vremenu od 10:00 do 11:30 sati.

Učenici mogu sudjelovati u radionici individualno ili u paru, a potrebno je do ponedjeljka razrednicima prijaviti sudjelovanje. Sve će aktivnosti biti provedene u amfiteatru i u holu škole.

U 10 sati svi zainteresirani  nastavnici i učenici mogu doći u amfiteatar na kratko predavanje, nakon čega će dobiti konkretne upute i materijale te sa svojim nastavnicama matematike krenuti u avanturu Vincenta van Gogha i broja PI.

SVI STE DOBRODOŠLI!

Radionica će završiti izložbom radova naših učenika (i zainteresiranih nastavnika) u holu škole te podjelom nagrada koje će dodijeliti žiri na temelju rubrike vrednovanja.