Novi blog STEM-xhibitions: "Redefiniranje obrazovanja: Utjecaj umjetne inteligencije na škole"

16.11.2023.  -  Napisala  Iskra Petak
Naš novi blog je na našoj web stranici!
Pod nazivom "Redefiniranje obrazovanja: Utjecaj umjetne inteligencije na škole" ovaj blog istražuje uvođenje umjetne inteligencije u obrazovanje te kako ona utječe na škole i učenike.
Od personaliziranog učenja do brzih povratnih informacija, otkrijte kako umjetna inteligencija mijenja učionice. Također, dobijte priliku pročitati o negativnim učincima koje umjetna inteligencija može imati u učionicama i kako ih izbjeći! O svemu tome počitajte više ovdje: http://stemexhibitions.com/.../2023/11/Blog-11-2023-CIP.pdf

STEM-izložbe imaju za cilj promovirati međudisciplinarnu i inovativnu metodologiju za podučavanje i učenje iz STEM predmeta, kombinirajući znanstveno znanje s kreativnim praksama. Priznajući utjecaj koji je umjetna inteligencija imala na obrazovanje, važno je uzeti ga u obzir prilikom razvoja ove nove metodologije i poduzeti odgovarajuće mjere prilikom rada s učenicima u učionicama.

Želite li saznati više o našem projektu?