Javni natječaji Ministarstva obrane RH za učenike 3. i 4. razreda

25.02.2022.  -  Napisala  Iskra Petak

23. veljače 20222. godine raspisani su javni natječaji za prijam u kadetsku službu Oružanih snaga Republike Hrvatske, odnosno upis zainteresiranih učenika 4. razreda srednjih škola na sveučilišne studijske programe „Vojno inženjerstvo“ (Zagreb), „Vojno vođenje i upravljanje“ (Zagreb), „Vojno pomorstvo“ (Split) i „Aeronautika-vojni pilot“ (Zagreb/Zadar).

Također, istog dana raspisan je i javni poziv za učenike 3. razreda četverogodišnjih srednjih škola koji bi nakon završetka srednjoškolskog obrazovanja upisali studij „Aeronautika – vojni pilot“, Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, a tijekom 4. razreda srednje škole ukoliko žele primali stipendiju Ministarstva obrane.

Sve dodatne informacije o raspisanim javnim natječajima i javnom pozivu, učenici mogu dobiti na telefon: 01/3784-812 i 01/3784-814 te na web stranici: https://www.morh.hr/kategorija/karijera-u-morh-u/natjecaji-i-oglasi/.

U  privitku dostavljamo:

- Osnovne informacije o Ministarstvu obrane RH, Oružanim snagama, vojnim sveučilišnim studijskim programima i dragovoljnom vojnom osposobljavanju.

- Javni natječaj za prijam u kadetsku službu za upis na studij Vojno inženjerstvo i Vojno vođenje i upravljanje Sveučilišta u Zagrebu

- Javni natječaj za prijam u kadetsku službu za upis na studij Vojno pomorstvo, Sveučilišta u Splitu

- Javni natječaj za prijam u kadetsku službu za upis na studij Aeronautika-vojni pilot, Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu

- Javni poziv zainteresiranim kandidatima-učenicima 3. razreda srednje škole za studij Aeronautika-vojni pilot, Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu