Prijave za natjecanje u komunikaciji znanosti za srednjoškolce "Znanstvenik u meni!"

23.10.2020.  -  Napisala  Iskra Petak

Dragi učenici,

otvorene su prijave za natjecanje u komunikaciji znanosti za srednjoškolce "Znanstvenik u meni!" o čemu više možete pročitati iz privitka.

Kategorije iz kojih je moguće predati nastup su:

• Humanističke znanosti
  • Kemija i srodne znanosti
  • Fizika i srodne znanosti
  • Biologija, medicina i srodne znanosti
  • Matematika, informatika, elektrotehnika i srodne znanosti
  • Ostale prirodoslovne i tehničke znanosti
  • Originalni istraživački radovi – boduje se odvojeno

Prijave na natjecanje bit će otvorene do 20. prosinca, stoga ne propustite ovu priliku da se dokažete kao vrsni komunikatori znanosti, steknete nova poznanstva, a možda osvojite i vrijedne nagrade!

Više informacija o natjecanju možete pronaći na službenoj web stranici natjecanja znanstvenikumeni.org, kao i na Facebook (@znanstvenikumeni) i Instagram stranici natjecanja (@znanstvenikumeni), a za sva pitanja se slobodno obratite organizaciji natjecanja na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..