Zajedno za Udrugu Spas

16.12.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

Drage učenice i učenici,

s obzirom da je ovo božićno vrijeme vrijeme kada nesebično darujemo druge, članovi Vijeća učenika odlučili su ovog Božića darivati štićenike Udruge Spas Varaždin.

Udruga za zaštitu životinja ''Spas'' je humanitarna, nevladina i neprofitna udruga koja svojim dugogodišnjim i volonterskim radom rješava problem zbrinjavanja napuštenih, izgubljenih i odlutalih životinja s područja cijele Varaždinske županije i radi na suzbijanju okrutnosti prema životinjama. Također je najveći azil u Hrvatskoj te se bori protiv politike eutanazije u skloništima.

Ovaj tjedan skupljat ćemo hranu (konzerve, krekere i sl.) i stare deke za pse pa vas pozivamo da odvojite koji novčić za pse kojima treba naša pomoć.

Hrana i deke skupljat će se u uredu pedagoginje do ponedjeljka, 23.12.2019.

Pedagoginja Anja Rutić