Rezultati ekipnih županijskih natjecanja u rukometu

12.03.2019.  -  Napisala  Iskra Petak

U organizaciji Školskog sportskog saveza Varaždinske županije 26. veljače u Areni Varažin održano je županijsko natjecanje u rukometu za muške ekipe srednjih škola. Naša ekipa u sastavu: Dino Koranić, Miha Krtanjek, Zvonimir Jakop, Dorian Đurin, Mihael Pečatnik, Leon Matuza, Domagoj Habek, Fran Divjak, Luka Šavorić, Luka Uršulin, Ivan Koški i Dino Kušter te trener Vedran Huđ osvojili su 3. mjesto. Prvu utakmicu protiv Gospodarske škole Varaždin naši su dečki dobili rezultatom 16:13, dok su druge dvije protiv Druge gimnazije Varždin te Prve gimnazije Varaždin izgubili rezultatima 9:21, odnosno 14:21.

Sljedeći dan, 27. veljače, ženska rukometna ekipa u sastavu: Lea Cesarec, Sara Rogina, Mia Galić, Viktorija Marković, Lorena Zagorac, Paula Svetec, Mateja Marković, Veronika Žunar, Maja Novak i Patricija Fodrek s trenerom Zoranom Druškom igrala je utakmicu protiv Druge gimnazije Varaždin te izgubila rezultatom 17:15, dok je sljedeću utakmicu protiv Prve gimnazije izgubila rezultatom 23:18. Time su djevojke zauzele 4. mjesto.

Čestitke!

rukometaši