Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/836

Zadnji dan nastave u božićnom ozračju

21.12.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Zadnji dan nastave u prvom obrazovnom razdoblju uvijek je nešto posebniji i drugačiji.

Za to su se i ove godine pobrinuli učenici svih razrednih odjeljenja koji su uz pomoć profesorice Petre Županić u holu škole organizirali Božićni sajam s domačim kolačima i ostalim delicijama.

Nakon nastave, u školskom je amfiteatru održan Božćni koncert kojeg je za okupljeno mnoštvo učenika i djelatnika Škole izveo Djevojački zbor Srednje škole Ivanec s voditeljicom Martinom Jakšić Rodiger, a u završnoj izvedbi zboru su se pridružle predstavnice vijeća učenika i pedagoginje koje su na znakovnom jeziku izvele pjesmu Božić dolazi.

Pohvaljujemo na trudu i angažmanu sve učenike i nastavnike koji su se potrudili da nam ovaj zadnji dan nastave bude posebno svečan i lijep!

{gallery}836{/gallery}