Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/828

Održana natjecanja Best in Deutsch i Best in English

11.12.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Već treću godinu zaredom naša škola sudjeluje u online natjecanjima Best in English i Best in Deutsch za učenike od 15 do 19 godina, koje organizira češka agencija „Check Us“. U studenome su se naši učenici još jednom natjecali u poznavanju engleskog i njemačkog jezika s učenicima iz cijele Europe i šire.

Natjecanje Best in Deutsch održano je 23. 11. 2018. godine i sudjelovalo je 10 učenika naše škole. Hoćemo li obraniti naslov svjetskih prvaka od prošle godine?

Natjecanje Best in English održano je 30. 11. 2018. i sudjelovalo je čak 55 učenika naše škole.

Povratnu informaciju o osvojenom rezultatu učenici su dobili odmah po završetku testa, a konačni rezultati o plasmanu očekuju se sredinom prosinca.

Jasmina Balling, prof.

{gallery}828{/gallery}