eu fondovi
opkk
eu-flag
Europska unija
Zajedno do fondova EU

Projekt je sufinancirala Europska unija
iz Europskog fonda za regionalni razvoj

Posjet sudionika projekta Learning by doing - Razmjena osoblja

17.10.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Budući da je naša škola uključena u aktivnosti projekta Learning by doing - Razmjena osoblja (staff exchange), u petak 12. listopada posjetili su nas sudionici istoimenog projekta iz Slovenije, Mađarske i Rumunjske. Njima je glavni domaćin od 11. do 12. listopada bila Županijska komora Varaždin.

S obzirom da je cilj posjete regijama/zemljama partnerima u projektu razmjena najbolje prakse u okviru provedbe strukovnoga obrazovanja i naukovanja, sudionici ove male strudijske posjete uglavnom su bili predstavnici regionalnih gospodarskih komora i predstavnici institucija uključenih u provedbu strukovnog obrazovanja. U sklopu posjete sudionici su između ostaloga posjetili i našu školu gdje ih je pozdravio gradonačelnik Milorad Batinić  i ravnateljica mr.sc. Lidija Kozina. Sudionici su upoznali našu školu, programe, inovacije, a o strukovnom obrazovanju i praktičnoj nastavi govorila im je mr.sc. Indijana Putar Kramarić. Na posjetu školi vezan je bio i posjet tvrtki Drvodjelac d.o.o. s kojom naša škola ostvaruje dobru suradnju po pitanju naukovanja učenika.

 

 

Pročitano 2068 puta

Back to top