Glasujte za naše plesačice u Školskom plesnom virtualnom showu

06.04.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

U Srednjoj školi Ivanec, osim što možete gledati u budućnost putem virtualnih naočala u Učionici budućnosti, možete se baviti i tjelesnom aktivnošću.  Naši učenici (Matea Huđ, Matea Bunić, Laura Foder, Lara Murić, Petra Šoštar, Paola Gregur, Paula Svetec i Dino Vila) su uz pomoć profesorica Stelle Gotal i Helene Galić snimili video te se prijavili na natjecanje „Virtualni plesni show“.

Natjecanje organizira Hrvatski školski sportski savez, a provodi se uzastopno već petu godinu za osnovne i srednje škole na razini Republike Hrvatske. Dodijeljuju se dvije nagrade. Jedna za najpopularniju plesnu grupu, a druga za najbolju plesnu grupu. Pomozimo našim učenicima da otputuju u Poreč te osvoje vrijedne nagrade. Kako izgleda njihova izvedba možete vidjeti u videu u prilogu na stranicama Hrvatskog školskog sportskog saveza te na njihovoj Fb stranici. Sve što trebate učiniti je otvoriti link te što više lajkati i komentirati video do utorka 10. travnja do 10 sati na web i Fb stranicama HŠSS-a.

Pročitano 1963 puta