Međužupanijsko natjecanje u disciplini Mladi poduzetnik

09.03.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Učenici 4. E1 razreda obrazovnog smjera Ekonomist sudjelovali su na Međužupanijskom natjecanju Mladi poduzetnik koje se održalo 2. ožujka 2018. godine u Ekonomskoj i trgovačkog školi Čakovec. Pravo natjecanja na međužupanijskoj razini stekli su učenici koji su na školskim natjecanjima ostvarili najmanje 80% od ukupnog broja bodova. Učenici su u timovima od tri učenika izrađivali poslovni zadatak integralnog tipa i potrebne poslovne obrasce u digitalnom obliku u trajanju tri sunčana sata. Na natjecanju sudjelovalo je 12 ekipa iz Varaždinske, Krapinsko-zagorske i Međimurske županije te Grada Zagreba.

Marljivi učenici, kao i njihova profesorica, mentorica Petra Županić, mag. oec., uložili su mnogo truda i rada u pripremu za natjecanje te zaslužuju čestitke za izradu kreativnih rješenja poslovnog zadatka. Učenici u sastavu tima Irena Posenjak, Edi Petak i Karla Videc osvojili su 7., a učenici u sastavu tima Iva Antekolović, Martin Breški i Petar Cikač osvojili su 11. mjesto.

Ponosni smo na uspjeh naših učenika te im čestitamo na uloženom trudu i uspjehu!

P1019888

Pročitano 1929 puta