Povjesničari uvjerljivo najbolji u svim kategorijama!

08.03.2018.  -  Napisala  Iskra Petak

Na županijskom natjecanju iz povijesti koje se održalo 7. ožujka u Drugoj gimnaziji Varaždin sva su prva mjesta pripala učenicima Srednje škole Ivanec!

U kategoriji prvih razreda na prvom je mjestu Antonio Jurić koji je 20 bodova ispred drugoplasirane učenice! U istoj je kategoriji naš učenik Hrvoje Dubovečak zauzeo 4. mjesto. Njihova mentorica je Branka Pavić, prof. U drugim razredima na prvom mjestu je Margarita Šagi, a odmah iza nje, na drugom mjestu Sebastijan Barlek. Njihova je mentorica Mihaela Maček, prof. Na prvom mjestu u kategoriji trećih razreda je Mihaela Glavica, a na drugom Nera Kapustić, dok je u kategoriji četvrtih razreda prvo mjesto pripalo Ani Jagić. Mentorica učenica 3. i 4. razreda je profesorica Branka Pavić.

Čestitamo učenicima i njihovim mentoricama koji su i ove godine pokazali izvrsno znanje te vjerujemo da će isto pokazati i na državnom natjecanju koje će se krajem travnja održati u Makarskoj!