Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/560

Imamo svjetske prvake u natjecanju Best in Deutsch!

08.12.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

23.11.2017. na međunarodnom online natjecanju pod nazivom "Best in Deutsch" u poznavanju njemačkog jezika češke agencije "Check Us" sudjelovalo je 19 učenika Srednje škole Ivanec.

Prema trenutno objavljenim rezultatima, naša škola je ukupnim brojem bodova prvih pet učenika zauzela PRVO mjesto u svjetskom plasmanu! Čestitamo učenicima koji su nas tako odlično predstavili! U prvih 30 mjesta u svijetu su Teo Prekrit, Mirjana Lazar, Dominik Bek, Benyamin Taourirt, Matija Poljak i Klara Čorko.

Čestitke!

Jasmina Jovan, prof.