Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/558

Održano online natjecanje Best in English

05.12.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Best in English je online natjecanje u poznavanju engleskog jezika za učenike od 15 do 19 godina, koje organizira češka agencija „Check Us“. Natjecanje je održano 30.11.2017. u 9 sati. Kao i prošle godine, učenici naše škole u velikom broju sudjelovali su i ove godine, tako da je 51 učenik pristupio navedenom ispitu i na taj način provjerio svoje znanje engleskog jezika te dobio mogućnost usporediti se s vršnjacima iz cijele Europe.

Povratnu informaciju o rezultatima učenici su dobili odmah, a konačni rezultati o plasmanu očekuju se sredinom prosinca.

Mirna Bajsić, prof.

{gallery}558{/gallery}