Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/543

U spomen na žrtvu Vukovara 1991.

17.11.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

18. studeni dan je kada se s posebnim pijetetom prisjećamo žrtve Vukovara i hrvatskih branitelja koji su stradali tijekom obrane 1991. godine. Stoga su naši učenici danas u holu zapalili svijeće kod panoa posvećenog Gradu heroju te smo barem na taj način odali počast svima koji su dali svoje živote za našu slobodu.

Isto tako, u nadolazećim danima Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata, Ogranak Ivanec organizira niz manifestacija kojima će obilježiti dan pada Vukovara. Istaknimo samo Kolonu sjećanja večeras u 18 sati te svečano otvorenje izložbe „Ratni fotozapisi Mladena Genca“ uz prigodni program u 19 sati u Osnovnoj školi Ivanec. Izložba će biti dostupna za razgled do 4. prosinca.

{gallery}543{/gallery}