Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/541

Posjetili smo jubilarni 40. Interliber i GK Gavella

15.11.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Na terenskoj nastavi koja je u petak 10. studenog bila organizirana za sve učenike Gimnazije i Ekonomske škole, nešto više od 300 učenika "okupiralo" je u poslijepodnevnim satima grad Zagreb.

Kao i svake godine, opet smo obišli Interliber, međunarodni sajam knjiga i učila koji broji već 40. godinu te uživali u bogatoj ponudi knjiga. Vjerujemo da je svatko za sebe mogao pronaći poneki naslov i da je malo tko sa Zagrebačkog Velesajma otišao praznih ruku! Nekoliko sati slobodnog vremena proveli smo uživajući u jesenskim bojama glavnog grada da bi nakon toga pogledali kazališnu predstavu "Filomena Marturano" u Gradskom kazalištu Gavella, čiji smo stalni gosti.

Nadamo se da su se vi učenici i nastavnici kućama vratili zadovoljni i puni dojmova.

{gallery}541{/gallery}