Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/521

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje

19.10.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje obilježavaju se svake godine tijekom listopada kada se uz molitvu, blagoslov i simbolično blagovanje kruha zahvaljujemo Bogu na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima smo tijekom godine bili podareni.

U našoj smo školi Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje obilježili u utorak 17. listopada, sada već tradicionalnim prigodnim programom u holu škole kojeg je osmislila prof. Biserka Štrlek. Program su vodili učenici 3.G2 razreda: Paula, Živa i Matej, prezentaciju su pripremile učenice 4.G2, Tanja i Teodora, a pjesmu Kruh izvele su Mateja Huđ i Marta Strmečki uz klavirsku pratnju Dominika Biškupa.

Učenici trećih i četvrtih razreda opet su se potrudili u ukrašavanju svojih stolova te bogatoj raskoši hrane koju su pripremali sami, ili uz pomoć svojih majka i baka. Na kraju programa, vlč. Zoran Gložinić obratio se prisutnim učenicima i nastavnicima čestitajući na trudu i zajedništvu kojega su uložili u obilježavanje ovog dana te je nakon molitve blagoslovio hranu i sve prisutne.

{gallery}521{/gallery}