Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/513

Učenici Trogodišnje strukovne škole prisustvovali webinaru Sigurnost i zaštita zdravlja na radu

09.10.2017.  -  Napisala  Iskra Petak

U četvrtak 5. listopada učenici Trogodišnje strukovne škole bili su dionici webinara Sigurnost i zaštita zdravlja na radu. Webinar je organizirala Industrijska strojarska škola iz Zagreba u suradnji s Hrvatskim zavodom za zaštitu zdravlja i sigurnost na radu.

Potaknuti podatkom EU statistike (ESAW) da je stopa ozljeđivanja mladih radnika 25% veća negoli kada je riječ o drugim dobnim skupinama, ovim se webinarom pokušalo usmjeriti buduće mlade radnike na razmišljanje o važnosti sigurnosti i zaštite zdravlja na radu. Vjerujemo da su i naši učenici osvježili informacije o zaštiti zdravlja na radu te da će iste primjenjivati u svakodnevnom radu.

{gallery}513{/gallery}